1 марта 2013

Часті запитання

Часті запитання

Яка вартість системи скріпленої теплоізоляції, необхідної для утеплення 1 м2?

Фіксованої ціни немає. В першу чергу на вартість впливає товщина утеплювача. Також ціна коливається залежно від виду декоративної штукатурки , та товщини зерна яка використовується як фінішний шар в системі утеплення. Точна вартість 1м2 системи утеплення Вам розрахує співробітник Центру комплектації Ceresit-Pro на основі технічного рішення, розробленого саме для Вашого будинку. Відзначимо, що вартість системи теплоізоляції в Центрах комплектації Ceresit-Pro буде у будь-якому різі меншою, ніж у будівельних супермаркетах, які виступають посередником.

Чому ціна на систему утеплення у Центрі комплектації Ceresit-Pro є найвигіднішими?

Центри комплектації Ceresit-Pro спеціалізуються на продажах систем утеплення фасадів будівель «під ключ». Одна з ключових переваг Центрів комплектації Ceresit-Pro – можливість придбати в одному місці весь спектр продуктів для утеплення фасаду за цінами виробника уникаючи посередників

Як утеплити будинок? Що для цього потрібно зробити?

Найголовніше правильно підібрати матеріали. Потім потрібно їх знайти, купити, доставити і здійснити їх монтаж на фасаді будинку. Більшість власників будинків, що виконують це самостійно, стикаються з проблемами професійного підбору і монтажу системи теплоізоляції. Відповідно, це все займає досить багато часу та завдає великого головного болю. Для того щоб утепли свій будинок максимально швидко, дешево та якісно, найкраще звернутися до професіоналів своєї справи з Центру комплектації Ceresit-Pro. Тут Вам нададуть весь комплекс послуг із утеплення Вашого будинку: від розробки тех рішення до підбору оптимальних матеріалів та їх професійного монтажу.

Ваша фірма продає матеріали лише гуртом чи вроздріб?

У нас Ви можете придбати продукцію від однієї одиниці до великої кількості,значення немає.

Ціни на товари які вказані є остаточними?

Все залежить від об*єму, можлива додаткова знижка.

Чи існує у вас поняття безкоштовної доставки?

Так ми доставляєм матеріал в межах міста безкоштовно при гуртовому продажі.

Розкажіть про вашу торгову марку.

Концерн Henkel – это группа компаний, которые работают во всем мире, предлагая широкий выбор продуктов.

Компания «Хенкель Баутехник (Украина)» – самая успешная компания концерна подразделения клеящих материалов по показателям прибыльности и динамики развития во всем мире.

Благодаря широкому спектру продукции – в частности, бытовым клеящим средствам, системам для облицовки и теплоизоляции для помещения, а также канцелярским клеям и корректорам – «Хенкель Баутехник (Украина)» занимает ведущую позицию на рынке и является его лидером. Среди известнейших брендов – Ceresit, Thomsit, Metylan, Polybit, Момент.

Штаб-квартира концерна Henkel находится в Дюссельдорфе, а в более чем 77 различных странах по всему миру находятся дочерние компании с общей численностью работающих около 45 750 человек. За пределами Германии сосредоточено около 75 процентов рабочей силы, что даёт возможность назвать Henkel одной из наиболее международных кампаний.

Компания «Хенкель Баутехник (Украина)» – производитель строительных смесей Ceresit, Thomsit, обойных клеев и красок Metylan, бытовых клеев и строительных смесей марки «Момент». Зарегистрирована в Украине с 1998 г.

«Хенкель Баутехник (Украина)» отличается хорошым подходом, предлагая готовые системы облицовки, теплоизоляции и отделки фасадов, системы устройства полов, гидроизоляции и гидрофобизации. Также в ассортименте материалы для подготовки поверхностей под отделку, обойные клеи, герметики, монтажная пена, «жидкие гвозди», штукатурки, бытовые клеи. Ассортимент продукции компании насчитывает более 450 наименований. Специальный проектный отдел обеспечивает техническую поддержку на строительных объектах, где применяются материалы компании.

На данный момент в Украине работает 5 заводов компании:
с 1999 года – завод по производству строительных смесей в Вышгороде, Киевской области, мощностью 150 тыс. тонн в год;
с 2004 года – завод по производству строительных смесей в Балаклее, Харьковской области, мощностью 210 тыс. тонн в год;
с 2007 года – завод по производству жидких штукатурок и красок в Вышгороде, Киевской области, мощностью 35 тыс. тонн в год;
с октября 2007 года – завод по производству строительных смесей в Цюрупинске, Херсонской области, мощностью 150 тыс. тонн в год. В сентябре 2008 г. состоялся запуск новой линии завода. Производственная мощность – 80 тыс. тонн ассортиментной продукции в год. Теперь суммарная мощность завода составляет 230 тыс. тонн в год;
24 мая 2009 года начал работу завод по производству строительных смесей Ceresit в городе Николаеве Львовской области, мощностью 210 тыс. тонн;ТМ Ceresit уже третий раз победила в номинации «Сухая строительная смесь года» международного фестиваля-конкурса «Выбор года 2008». В рамках всеукраинской программы «Работодатели Украины» компания «Хенкель Баутехник (Украина)» была названа «Лучшим работодателем года» и «Лучшим налогоплательщиком года»

У вас в прайсі мене зацікавила продукція яка не виставлена на сайті, чи можна її замовити.

Ви можите замовити будь-яку продукцію з прайсу, терміни доставки та ціну уточнюйте по телефону.

Як правильно підібрати матеріали?

При підборі компонентів системи утеплення потрібно правильно підібрати товщину утеплювача, врахувати властивість матеріалу, що застосовуються, їх сумісність, можливі хімічні реакції і фізичні зміни в процесі їх сумісної експлуатації. Кваліфікований спеціаліст Центру комплектації Ceresit-Pro запропонує Вам оптимальний варіант підбору матеріалів саме для Вашого будинку. Якість системи утеплення – це перш за все якість складових її компонентів. У Центрі комплектації Ceresit-Pro Вам запропонують високоякісні клейові суміші, теплоізоляційні матеріали, дюбель, армувальну сітку, штукатурки, ґрунтовки та фарби, що виробляються на сучасних заводах відповідно до стандарту якості ISO 9001:2000. Для утеплення будівель Центри комплектації Ceresit-Pro пропонують два типи систем:
- Ceresit ППС –теплоізоляційний матеріал – пінополістирол;
- Ceresit МВ – теплоізоляційний матеріал – мінераловатні плити.
В утеплених будівлях тепловтрати знижуються до мінімуму, і відповідно зменшуються витрати на опалювання від 30% до 60%.

Де можна купити необхідні матеріали, і як їх доставити?

Ви просто робите замовлення за номером телефону Центру комплектації Ceresit-Pro, за проектом теплоізоляції Вашого будинку, який робили для Вас наші спеціалісти. Потім фахівці Центру комплектації Ceresit-Pro підбирають всі необхідні матеріали і доставляють їх Вам додому у зручний для Вас час.

Які терміни доставки матеріалів?

Матеріали для системи утеплення можна одержати в день надходження замовлення. Декоративні штукатурки і фарби, які необхідно тонувати на тонувальній студії будуть виготовлені і доставлені на об'єкт протягом 12-3 днів (це зумовлено технологічним процесом тонування).

Я хочу якісно улаштувати теплоізоляцію. Хто допоможе?

За Вашим бажанням спеціаліст Центру комплектаціїCeresit-Pro прийде до Вас додому і швидко і якісно проведе повний комплекс робіт із улаштування теплоізоляції у Вашому будинку, а саме:

- допоможуть оцінити стан об'єкта;
- розроблять технічні рішення для кожного конкретного об'єкта;
- порадять, яка з систем утеплення Ceresit є оптимальною для конкретноїбудівлі;
- доставлять всі матеріали;
- виконають всі монтажні роботи.
З Центрами комплектації Ceresit-Proпрацюють спеціально навчені і сертифіковані компанією «ХенкельБаутехнік (Україна)» будівельні бригади, які можуть швидко і якісно виконати всі роботи з утеплення будівель. Окрім цього, кожен клієнт має можливість одержати консультацію по телефону.


Сайт створений на платформі

Пожаловаться модератору